יום חמישי, 12 בספטמבר 2013

קצר לק

הדרישות שלי מלקים מאד פשוטות- צבע יפה, עמידות סבירה ומריחה נוחה= מברשת נורמלית ולק שנראה סביר גם אחרי שכבה אחת ומעולה אחרי 2
רוב הלקים נופלים אצלי בעמידות, אבל אני יודעת שהבעיה היא בי- עם שתי ילדות קטנות בבית אני שוטפת ידיים המון (שלא לדבר על כלים, כביסה ומברשות) כך שהקצוות נהרסים לי תוך יומיים לכל היותר והרבה פעמים עוד ביום שמרחתי את הלק. על יתר הקריטריונים אני פחות מתפשרת....

PUPA


לקים מסדרת LASTING COLOR של פופה; הצבעים קצת "ליד" לטעמי. כלומר, סביר להניח שהייתי רוכשת אותם בעצמי, אבל בפועל הורוד קצת קר מדי בעיניי והסגול קצת זוהר מדי. האריזות ממש מתוקות, המריחה ממש נוחה וקלה ובהחלט מספיקה שכבה אחת לעצלניות (עם כי בשתי שכבות זה נראה יותר טוב ומחזיק יותר זמן)
על הרגליים הגוון החזיק באופן מושלם יותר משבוע, בידיים תוך יומיים התקלף, כך שבמונחים שלי זה עמיד, כיאה ללקים שנקראים LASTING COLOR, ואני בהחלט מתכוונת לרכוש צבעים אחרים מהסדרה.
אל דאגה, זה רק עבור הצילום. בפועל מרחתי אותם בנפרד
אם אהבתן את הגוון הורוד הוא 301 והסגול 400

SALLY HANSEN

נתחיל, בניגוד למנהגי, בטוב: מדבקות לק לציפורניים של סאלי הנסן  מסדרת SALON EFFECTS שמבטיחות עמידות לשבוע ובאות במגוון משגע של דוגמאות. 
הטוב והרע בערכת מדבקות הלק הללו הוא שהן מחייבות עצלניות כמוני לטפל בציפורניים. הערכה מגיעה עם מקלון לעיצוב הציפורן (דחיקת העור) ופצירה קטנה עם 3 צדדים שונים, והוראות נוקשות מה צריך לעשות לפני הדבקת המדבקות כדי לקבל תוצאה טובה.
תכלס? שווה את ההשקעה, זה נראה ממש מגניב, אם כי הבת שלי תהתה למה יש לי פלסטר על הציפורניים :)
הלכתי לפי ההוראות: הסרתי לק, שייפתי עם החלק הורוד חזק את הקצה, עם הלבן את משטח הציפורן, ועם המקלון התעללתי קצת בעור, אח"כ עברתי שוב עם מסיר לק ואז הדבקתי את המדבקות, שייפתי את הקצה עם הצד הורוד בייבי ונשמתי לרווחה.
באריזה מגיעות 16 מדבקות בגדלים שונים, מה שאומר שאת המדבקות שקטנות/גדולות מדי לכן אתן יכולות להעביר הלאה. גם ככה המראה הנכון הוא לשלב ציפורן אחת (ולא שלוש כמו שאני עשיתי לצורך ההתנסות) מודבקת ביד שצבועה בלק רגיל.
כן, הלק מרוח בצורה איומה


COMPLETE SALON MANICURE


והקצת פחות טוב, לק מסדרת COMPLETE SALON MANICURE בגוון מדהים 672 JADED. אז למה פחות טוב עם הגוון כזה משגע ומתאים בדיוק לשמלה שאני מאד אוהבת? כי המריחה היתה זוועתית!
בשכבה ראשונה הצבע שקוף ולא מחמיא, אז מוסיפים שכבה ועדין לא מגיעים לצבע אטום, אליו מגיעים רק בשכבה שלישית, ואז השכבות כבר כל כך עבות שגם לאחר 20 דקות של חוסר מעש הצבע לא התייבש לחלוטין (גם לא אחרי שריססתי במייבש לק) כך שבסופו של דבר הסתובבתי עם לק עם עמידות טובה ומרשימה אבל עם צלקות ממגע בכל מיני דברים.
האמת שזה הלק השלישי שאני מנסה בגוון כזה ואני תמיד נתקלת באותה בעיה מה שגורם לי לתהות האם משהו בחומר של הצבע פשוט לא מגיב טוב לחומרי הלק...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...