יום רביעי, 7 במאי 2014

ביוטי קר- גם לשיער

כבר כתבתי כמה פעמים על חברת האיפור-טיפוח-אביזרים ביוטי קר. החברה נותנת מענה טוב (לרוב), זול וזמין לשלל מוצרים במחירים זולים במיוחד. הנערות שאני מלמדת בקורסי הדימוי עצמי התהליכיים שאני מעבירה תמיד שולפות מהתיק מוצר זה או אחר של ביוטי קר, שכן המחיר הזול והזמינות הגבוהה עקב פריסת הסניפים הנוחה הופך את החנות ליעד אהוב על נערות באשר הן.
היום אני הולכת לדבר דווקא על אגף האביזרים לשיער, ולצרף לכן לינק למדריך קטן לתסרוקת סופר פשוטה ואידיאלית לחודשי הקיץ. (מצטערת שאין תמונות מהמצלמה שלי הפעם, אני מנסה לשחזר תמונות על הכרטיס ועל כן לא יכולה לצלם בינתיים)

מה בעצם בחורה צריכה כדי ליצור תסרוקות?

סיכות סבתא פתוחות וסגורות בגוון קרוב יחסית לגוון שיערה (1.8 ש"ח לחבילה של סיכות סגורות. הפתוחות לא נמכרות בביוטי קר למיטב ידיעתי)
הסיכות הן הבסיס לכל תסרוקת, ואלה של ביוטי קר מוצלחות יחסית למבחר בשוק- לא עבות מדי אבל כן חזקות מספיק כדי לתפוס את השיער. הכמות הופכת את הקנייה לפחות כדאית מבחינה מקצועית (כי למי יש סבלנות לשבת ולפרק עשרות חבילות לתוך קופסה כאשר אפשר לקנות סיכות במשקל) אבל לשימוש אישי הן מספיקות בהחלט.


מסרק שפיץ (1.7 ש"ח, כן כן)
השפיץ מסייע ביצירת שבילים ישרים בקלות, המסרק דואג שלא יהיו כרבולות באיסוף. במחיר הזה אין סיבה שלא להחזיק לפחות אחד כזה בבית.


וגם מסרק ומברשת ניפוח אותן ניתן להשיג בחנויות הפונות לקהל מקצועי (עד שביוטי קר ירימו את הכפפה)
מסרק הניפוח מסייע ביצירת נפח ע"י ניפוח השיער (מה שנקרא בעגה back combing), המברשת מחליקה את עקבות הניפוח ונותנת גימור טבעי ויפה לשיער.רולים לשיער (5.5 ש"ח לחבילה, ראש מלא מצריך שתיים-שלוש חבילות)
הסבתות שלנו בהחלט ידעו מה הן עושות, וגם אנחנו יכולות לקום עם שיער גלי ויפה בהשקעה של פחות מעשר דקות לפני השינה. ביו טיוב יש אינספור מדריכים איך להניח רולים בהתאם למראה הרצוי, והתוצאה הסופית באמת מרשימה.


CHEATS- אביזרים שמקצרים תהליכים (7 ש"ח)
הספוג לשיער, גומית-מקל, קשתות למיניהן ושלל אביזרים שהמציאו בסין ומקצרים את זמן התסרוקת משמעותית (ואת כמות הקשרים בשיער). אלה הקניות שאני הכי אוהבת לעשות ולנסות על עצמי. כאמור, מדריך בהמשך.

ספריי לשיער (14.5 ש"ח)
האמת, שאת הספריי עוד לא יצא לי לנסות, אבל קולגה משתמשת בו כבר המון זמן ומאד מרוצה, והמחיר- רבע מהעלות של ספריי ברשתות הפארם


גומיות (1.5 ש"ח לחבילה)
קטנות, גדולות, נסתרות, צבעוניות, לילדות ולגדולות. אין ביקור בביוטי קר שלא כולל חידוש של מלאי הגומיות אצלנו. התיאוריה אצלנו בבית הן שגומיות הן מוצר חד-פעמי מתכלה, אחרת אין הסבר לאן נעלמות עשרות גומיות מדי חודש. מזל שבמחירי ביוטי קר זה הרבה פחות כואב בכיס.

קישוטים (4.2  ש"ח לארבע סיכות)
משום מה באתר מופיעות דווקא תמונות של הסיכות הכי פחות יפות, לטעמי, מהמבחר שיש בחנותוהתסרוקת ההו-כה-פופולארית במחוזותינו, תסרוקת הקוקס. 
http://www.noivinhadeluxo.com.br/2013/11/passo-passo-coque-rosquinha.html

גרסה שיקית לאבועגלה שנותנת מראה אלגנטי לכל אחת.
החומרים הדרושים: ספוג בגוון השיער, גומיות, סיכות (וכמובן מסרק, מברשת וספריי):
נלקח מהאתר הזה, לחצו על הלינק כדי לראות את השלבים בבירור


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...