יום שני, 28 באפריל 2014

STAY CALM

על חברת סבוקלם בטוח שמעתם, גם כי כבר כתבתי עליה בעבר, וגם כי היא ותיקה בשוק וטובה מאד במה שהיא עושה, ועכשיו, לרגל יום העצמאות, מה יותר פטריוטי מלספר לכם על חברה שהיא גם 100% ישראלית- גם בפיתוח וגם בייצור וגם מוצלחת?!
כבר שנים שאני ממליצה לסובלים מסבוריאה להשתמש במוצרי החברה, ומקבלת רק פידבקים חיוביים. ולאחרונה קיבלתי הזדמנות להתנסות שוב בחלק ממוצרי החברה.

המוצר הראשון שניסיתי הוא סרום הטיפוח של סבוקלם, שבשונה מרוב הסרומים בהם יצא לי להתנסות מאופיין במקרם קליל ולא שומני במיוחד. אומנם לא חשתי אפקט מקרר של העור, אך התחושה של העור מאד נעימה לאחר המריחה והספיגה מהירה במיוחד, וזה יחד עם המרקם הקליל הופכים את הסרום לפתרון מעולה לחודשי הקיץ.
הסרום, כמו מרבית המוצרים, מיועד לעור רגיש.

אחרי הסרום עמדו לפני שתי אפשרויות- למרוח קרם לחות, ואז  קרם הגנה ולהתאפר או להסתפק בטריפל ולחסוך את שני השלבים. החלטתי שבימים בהם אני לא נפגשת עם לקוחות אלא עובדת מהבית, אני יכולה להסתפק בSEBOCALM טריפל בשביל הקפיצה לגן עם הבנות, ובימים בהם אני יוצאת לאפר אני אשקיע ואמרח קרם לחות ומייק אפ.

את הSEBOCALM TRIPLE אני מכירה כבר קרוב לעשור לדעתי, וזהו בעצם הדמי מייק אפ הראשון שנחשפתי אליו, ובמידה מסויימת גם הBB הישראלי הראשון (אם כי ההגדרה של BB היא מעט שונה, בפועל מוצעות אותן תועלות). זהו מוצר המשלב דמי מייק אפ (מגיע בשני גוונים), קרם לחות ומקדם הגנה SPF29.
בעבר זה היה מוצר חובה בתיק האישי שלי, הוא נתן לי פתרון אידיאלי לבקרים, אבל היום, עם קצת יותר ניסיון והרבה יותר מוצרים להשוות מולו, אני כבר יודעת לומר שהכיסוי שהדמי מייק אפ מספק הוא קליל מדי למי שעברה את גיל 25, ועל אף התחושה הסופר נעימה, אני נאלצת לייעד אותו לצעירות, ורואה בו דרך מעולה לגרום לנערות למרוח לחות והגנה מפני השמש באמתלה של מריחת מייק אפ קליל.

אחרי שראיתי שאין מנוס ממייק אפ, התפנתי לנסות את קרם הלחות, שמיועד להרגעת עור אדמומי ומגורה (מצויין למי ש"שוכחת" להמרח אבל נמצאת הרבה בחוץ). הקרם מאד נעים, אבל מעט עשיר מדי לעור שלי, ומתאים יותר לעור יבש או רגיש, אם כי החברה דווקא מייעדת אותו לעור שומני או מעורב, אז אולי אני פשוט צריכה לנסות אותו בחורף שוב.

ולבסוף, חייבים לנקות את הפנים בסוף היום, ולצורך כך מציעים בסבוקלם סבון פנים לעור רגיש.
האמת שאני כבר שנים משתמשת באותו סבון, וגם אם יצא לי לנסות סבונים מוצלחים אחרים, מצאתי את עצמי חוזרת תמיד לסבון הקבוע, אבל הפעם אולי לא אעשה זאת כי הסבון פשוט מעולה. מסיר את הלכלוך והשומן מהעור, משאיר אותו רך ונעים, לא מייבש או מגרה, לא גרם לי לחצ'קונים כמו שהרבה פעמים מוצרי ניקוי חדשים גורמים לי, ונראה שהוא באמת יכול להתאים לכל סוגי העור.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...