יום שני, 24 במרץ 2014

חובה בכל תיק- קרם לחות


אם יש מוצר שהוא באמת חובה לכל אשה ובכל גיל (מבחינתי צריך להתחיל כבר בגיל 14) זה קרם לחות. אורח החיים שלנו, האקלים, הזיהום בחוץ והמזגנים בפנים גובים מחיר כבד מעור הפנים שלנו, וקרם לחות הוא הדרך לצמצם נזקים.
לאחרונה ניסיתי כמה קרמים, והיום אני רוצה לשתף אתכן ברשמים משניים מהם:

נתחיל במועדף עלי: ג'ל הלחות החדש של חברת אהבה הישראלית.
בג'ל נתקלתי לראשונה בהשקת המוצר בקומה הרביעית, השקה מושקעת ומהנה כפי שרק אהבה וזאביק דרור יודעים ליצור. הערך המוסף בהשקות של אהבה הן הידע הרב שמועבר במצגת על נפלאות ים המלח ועל הצד היותר טכני של יצירת המוצרים באהבה.
מדובר בג'ל המכיל טכנולוגיית השהייה חדשנית MOISTURE SUSPENSION RE™ המאפשרת להביא וללכוד את מי ים המלח העשירים במינרלים (מסתבר שזה נקרא "מים קשורים" ושבזכות הקישור למינרלים הם מתאיידים לאט יותר ממים רגילים) בתוך שכבות העור העליונות.
הג'ל החדש מגיע עם תעודת הצלחה ממחקר קליני המעניק תוקף (אויש הצמרמורת מהזיכרונות משיעורי הסטטיסטיקה באונ') ליכולת הג'ל לאגור את הלחות בעור גם מיד לאחר המריחה וגם לאורך זמן- מסתבר שהתוצאות הוכיחו כי השימוש בג'ל מכפיל את יכולת העור לשמר את הלחות שבו.

אני מאד אוהבת מרקמי ג'ל שהם קלילים יותר, ופה נתקלתי בפעם הראשון בג'ל שהוא קליל ועשיר בו זמנית. המריחה נעימה, הריח סביר והעור אכן מרגיש מלוחח ונעים לאורך כל היום. המוצר מוגדר כמתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים, אבל אני חושבת שהוא מתאים בעיקר לגילאי 25-40.
המחיר- 220 ש"ח ל50 מ"ל, לפני הנחות.


וכמו יהודים טובים, מחברה ישראלית נעבור לחברה גרמנית- NIVEA והקרם החדש שהושק Q10 PLUS ANTI-WRINKLE ENERGISING DAY CREAM
הקרם הזה פונה אף הוא לעשור הרביעי (גילאי 30+) שכן הוא מיועד לנשים אשר פוגשות בהופעת סימני גיל ראשונים, שזו דרך נעימה לומר רפיון, יובש וקמטוטים. מסתבר שה-Q10 הוא אנזים שקיים באופן טבעי בעור ורמתו בעור מצטמצמת עם הגיל מה שמוביל להזדקנות העור.
הקרם מכיל נוסחה להמרצה וחידוש העור, המתבססת על ה-Q10 ועל קרטין ומפחיתה את סימני העייפות של העור, משהה את הופעת הקמטוטים ואף מכיל מקדם הגנה.
המרקם של הקרם מאד עשיר, ועם זאת לא כבד, ועדיין לטעמי הוא פחות אידיאלי לעור רגיל או מעורב ומתאים יותר לעור יבש.
הקרם עולה 210 ש"ח, גם כן ל50 מ"ל (שזה הסטנדרט) לפני הנחות כמובן


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...