יום שבת, 26 בפברואר 2011

Loreal

קיבלתי לאחרונה מחברת לוריאל שני מוצרים לסקירה, ואחרי מספר שימושים אני חולקת עמכם את דעתי
נתחיל במוצר שאהבתי יותר: גלוס מסדרת Glam Shine Reflexion בגוון 181 Sheer Grenadine

אני חייבת להודות שאני מנהלת מערכת יחסים של אהבה-שנאה עם לוריאל. מצד אחד, אני זוכרת חסר נעורים לגלוסים שלהם מסדרת הגלאם-שיין, ולעוד כמה מוצרים בהם השתמשתי בתור מתבגרת, ומצד שני, עניין הניסויים בבע"ח שמעיב על יחסינו כמו אקסית מהגיהנום שמסרב להרפות. להגנתם אציין כי לוריאל שוקדת על פיתוח עור מלאכותי שישמש לניסויים ויחליף את הניצול האכזרי של חיות חסרות ישע (ויסייע לנפגעי שריפות וכו'), וכי כל המוצרים שמיוצרים באיחוד האירופי גם כן לא ינוסו עוד על בע"ח עקב החקיקה החדשה שתכנס לתוקף ב2013.

ועכשיו לגלוס- הגלוסים אמורים לספק לשפתיים אפקט של השתקפות (ומכאן השם) וברק קריסטלי מנצנץ (כך לפי היח"צ). עוד מדגישים שהייחוד בגלוס זה הוא בטכנולוגייה שמאפשרת מראה רטוב ללא אפקט שומני, ושהגלוס אינו עמיד ואינו מתיימר להיות.
הגלוס מגיע בשישה גוונים פירותיים בגווני סגול-ורוד-כתום-אדום וימכר בחודש פברואר ב45 ש"ח במקום 93 ש"ח.

ומה דעתי? נתחיל בזה שאני אוהבת גלוסים, אני חושבת שהשפתיים נראות יפות יותר עם מעט ברק, והגוון ממש מצא חן בעיניי, אדמדם-שקוף ומקסים. התחושה שלו על השפתיים נעימה, אם כי לא הייתי מגדירה אותה כלא-שומנית. התחושה מזכירה מעט תחושה של שפתון ליובש, והוא הרבה פחות דביק מהגלוסים העמידים, שזה יתרון למנשקות שבינינו. הגלוס שרד את מבחן הבעלול (לשם שינוי לא קיבלתי את התגובה: "פיכס, תורידי את הדבק הזה מהשפתיים לפני שאת מנשקת אותי") כך שהוא בהחלט יכול להצטרף לתיק.

המוצר השני שקיבלתי הינו מי פנים מסדרת הPure Zone Chrono המיועדת לטיפול בעור שמן הסובל מנקודות שחורות ופצעונים בעור. הסדרה מכילה חומצה סליצילית בריכוז של כ2%, שהיא רכיב המסייע בניקוי עמוק וטוב יותר של עור הפנים. מלבד מי הפנים הסדרה כוללת גם גרם גרירים עמוק לניקוב של הנקבוביות וג'ל רחצה לטיהור עמוק המגיע עם מברשת מסיליקון (לא ניסיתי אבל נשמע מגניב).

מי הפנים מכילים אבץ כדי ליצור מראה מאט, מסייעים בנטרול הברק, בניקוי הנקבוביות ובמניעת פצעונים. בנוסף בהוראות השימוש מצויין כי יש להשתמש במוצר עם מקדם הגנה של 15SPF לפחות, דבר שמומלץ באקלים שלנו עם כל מוצר ולכל אחד. הם מכילים 200 מ"ל ונמכרים ב75 ש"ח לפני מבצעים.

הבעיה היחידה שלי עם מי הפנים היא שאין לי עור שמן, כך שאני לא הנסיינית האידיאלית למוצר, וכך גם הקרובים לי. עם זאת, ניסיתי את מי הפנים מספר פעמים, הריח מעט חריף לטעמי, ומזכיר בית מרקחת, אך התחושה נעימה ולא שורפת כפי שחששתי, והעור אכן נראה מאט למדי לאחר השימוש (אם כי יש לציין שהעור שלי לא מבריק מלכתחילה)

לקריאת התגובה הרשמית של תאגיד לוריאל פריז לסוגיית הניסויים בבע"ח

תגובה 1:

  1. ממליצה בחום על הגלוסי הזה של לוריאל. הוא איכותי ומחזיק זמן רב מאוד.
    יש לי גם נוזל מסיר איפור עדין לעניים שהוא מעולה.

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...