יום שלישי, 24 בנובמבר 2009

האישה המושלמת

ישנו פתגם, שוביניסטי למדי, שאומר שהאישה המושלמת צריכה להיות שף במטבח )ההשראה שלי היתה I LOVE LUCY), ליידי בסלון וזונה בחדר המיטות.

ברוח אותו פתגם חברתי לצלם רון אוריאל ולדוגמנית ג'ניה קרולס, בחורה מושלמת בפני עצמה, להפקה משותפת.

במקור התכנון היה להעמיד מולה גם אנטי-תזה, ולכך לוהקה הדוגמנית שירלי חלילי המשגעת, שהיתה אמורה להיות ההיפך הגמור- ליידי במטבח ("שאני אנקה?"), זונה בסלון (במובן של BITCH) וילדה תמימה סטייל הנשים של שנות ה-50 דוקא בחדר המיטות.

בפועל גילינו שהסתמכנו קצת יותר מדי על פוטומונטאזים, ולצערי הם לא יצאו מושלמים כמו שקיוויתי, ועל כן נשארנו עם ההפקה המקורית בלבד:

אני מאד אוהבת לעבוד עם רון, האווירה בסטודיו מאד נעימה, יש חדר איפור והלבשה, והוא תמיד דואג לנשנושים (מי אמר שדוגמניות לא אוכלות?) וג'ניה ושירלי היו מקצועיות להפליא, ואכן יצאו לכל אחת מהן כמה תמונות נהדרות

מוצגת לפניכם ג'ניה במטבח. היות והדבקת הרקע של המטבח לא יצאה 100% אותנטית, אני שוקלת לוותר עליו ולהשאיר את התמונה נקיה עם רקע לבן. האיפור נועד לשדר טבעיות ותום. הדגש היה על יצירת מראה אחיד וזוהר לעור, סומק להעניק חיים, ואיפור עיניים מינימלי. את השיער אספתי לה לצמה שמשדרת גם כן בעיניי משהו תמים.

והנה ליידי ג'ניה בסלון. רציתי לשדר תחכום ועושר- אשת חברה משופשפת באירועים חברתיים, מאחרת למופת... את העיניים איפרתי בגוונים של ירוק שמאד מחמיאים לג'ניה ומשדרים יוקרה ועושר גם כשהדולר נמוך. את השפתיים בגוון ורדרד-דובדבני עדין, ואת הלחיים עם סומק ורדרד גם כן. את הריסים משחתי בשחור והוספתי גם קו אייליינר דקיק במיוחד כדי ליצור אשליה של עובי בבסיס הריסים. את השיער סיסלתי באמצעות מכשיר בייבי-ליס, ואספתי מעל לאוזן אחת ליצירת תסרוקת מעניינת.

ולבסוף- בחדר המיטות. ביקשתי ליצור מראה סקסי וחושני, ההשראה היתה הכוכבניות של שנות ה-60 העליזות. העיניים עושנו עם צללית שחורה-כחולה ונתחמו גם מלמעלה וגם מלמטה. השפתיים אופרו בגוון נייטרלי ונמשחו בגלוס, והשיער נפרע ליצירת נפח ומראה שובב ופרוע.

את התמונות של שירלי, שיצאו מקסימות ועומדות גם בפני עצמן, אפרסם בפעם אחרת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...