יום ראשון, 6 בינואר 2013

מדריך איפור מצולם- איפור טבעי

אני חושבת שלאורך השנים נתקלתי בכל כך הרבה הגדרות שונות ל"איפור טבעי" שאני לא יכולה להציג בפניכן מדריך לסגנון איפור זה בלי להסביר מה זה איפור טבעי לדעתי.
איפור טבעי הוא האיפור היומיומי האולטימטיבי, זה שמכסה מה שצריך, מדגיש מה שצריך ועדין לא נוכח. איפור שיחייב את כולם להחמיא לך ולא לאיפור, כי הוא כמעט בלתי נראה.
זה איפור שלוקח בחשבון את תווי הפנים, מצב העור, ומתבסס על מורפולוגיה נכונה כדי לשדרג את המראה של כל אחת ועדין לאפשר לה למשוך כתף בנונשלנטיות כשמחמיאים לה ולהגיד "מה? אני? ככה קמתי הבוקר".

בסוף הפוסט יש סרטון המראה את התהליך, אבל לטובת אלה מכן שלא חובבות סרטונים החלטתי להסביר צעד אחר צעד מה נעשה. אני לא מתכוונת לנקוב בשמות מוצרים ספציפיים, כי באמת שלכל מוצר יש תחליף, אם כי המוצרים שבחרתי להשתמש בהם הם בהחלט מהנבחרת המנצחת שלי. אם מעניין אתכן מוצר ספציפי אתן מוזמנות לשאול בתגובות ואגיב.

ודבר אחד אחרון, בסרטון תראו הרבה שימוש באפליקטורים חד פעמיים, זה נושא שמאד חשוב ולא זוכה למספיק מודעות בקרב המאפרים והלקוחות בארץ. תתעקשו על זה, זו הבריאות שלכן (ומהצד של המאפרים- זה המקצוע שלכן, אל תחכו לתביעה הראשונה)

אז מתחילים:

שלב ראשון הוא מריחת לחויות על העור- קרם לחות, קרם עיניים, וכשיש צורך/זמן אז גם קרם הגנה ופריימר (ולא חסרים היום מוצרים משולבים)

לאחר הלחות עוברים למייק אפ. אם העור שלכן סובל מאדמומיות כמו של הדוגמנית חשוב להתאים את המייק אפ באזור חף מאדמומיות ולקחת בחשבון שלעומת מצב הפנים הרגיל בהתחלה תראו לעצמכן מעט חיוורות, לא להבהל!

מורחים מעט קונסילר תחת העיניים לטשטוש חוסר השינה, התזונה הלקויה, העייפות, העצבים והגנטיקה.

שלב זה הוא שלב רשות, ותלוי במייק אפ ובסוג העור- מפדרים עם מברשת רחבה בפודרה בגוון העור או שקופה.

כאן עוברים לשלב ההצללות והברונזר. כל צללית חומה מאט שאינה כתומה או אדומה תעבוד, ולא חייבים לקנות מוצר ייעוד. מצלילים את עצמות הלחיים, את עצם הלסת ובמידת הצורך את מסגרת המצח. ואז עם ממש מעט חומר עוברים על מרכז המצח, גשר האף, הסנטר ועל הצוואר ויוצרים אחידות במראה הפנים.

עכשיו, כמובן, מגיע שלב הסומק. מחייכים- מניחים על תפוחי הלחיים ומטשטשים לכיוון הרקות.

הפנים מוכנות, כעת ניתן להתמקד בעיניים:

צללית קרם בגוון נייטרלי יחסית על גלגל העין, צללית בהירה תחת עצם הגבה, וצללית חומה-בינונית על גלגל העין ומובן לטשטש. צללית הקרם מהווה בסיס ודואגת שהצלליות ישארו לאורך כל היום (ומוסיפה תת גוון יפה לאיפור לטעמי)

מסדרים את הגבות עם צללית מתאימה ומברשת אלכסונית קטנה, שימו לב לא לבחור בגוון כהה מדי

מורחים מסקרה בנדיבות

ומסיימים בשכבת גלוס/שפתון/לובלו או כל מוצר שפתיים אחר לפי העדפתכן


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...