יום ראשון, 22 ביוני 2014

מסיר איפור

בסדנאות האיפור שאני והצוות מעבירות, אנחנו תמיד מקפידות להדגיש כמה חשוב להוריד את האיפור לפני השינה. הפיתוי ברור, העייפות בסוף יום מתגנבת פתאום וכל מה שאת רוצה זה לעצום עיניים ולשכב לישון. אבל בדיוק כמו שלא תלכי לישון בלי לצחצח שיניים, גם על הסרת האיפור את לא באמת יכולה להרשות לעצמך לוותר.

העור שלנו זקוק למנוחה, לזמן להתנקות, לנשום, להתחדש. המסקרה מקשה את הריסים ועלולה להביא לשבירתם ותלישתם (וריסים, בניגוד לשיער שצומח בכל מקום אחר בגוף, צומחים לאט ומעט), השחור בעיניים ימרח במהלך הלילה ויהפוך לכהות לא מחמיאה מתחת לעיניים בבוקר, ובכלל, רק באופרות סבון הכוכבות מתעוררות מאופרות בצורה טובה, ואת, כפי שבטח שמת לב לא ממש מככבת באופרת סבון (גם אם לפעמים זה מרגיש ככה).

המהדרות מסגלות לעצמן שגרת ניקוי יסודית- סבון פנים/מסיר איפור לפנים ולאחר מכן חלב פנים ומסיר איפור לעיניים ובסוף גם מי פנים וחלקן אפילו מגדילות ומשתמשות במכשירים שמנקים דוגמת הקלריסוניק. העצלניות בוחרות במגבונים להסרת איפור, שגם לרוב לא מצליחים להתמודד עם איפור עמיד וגם לא באמת מנקים את העור, והשאר? מקצרות תהליכים ומסתפקות במסיר איפור לעיניים ובסבון פנים בזמן המקלחת.

היות ורוב הכלות שמגיעות לסטודיו שייכות לזן של "אני לא מתאפרת בדרך כלל ורוצה להראות כמו עצמי בחתונה", לרוב אין להן מסיר איפור בבית, בטח לא כזה שמסוגל להתמודד עם איפור עמיד, וכך אני מוצאת את עצמי ממליצה להן שוב ושוב על הפתרון הטוב והזול ביותר שאני מכירה- מסירי האיפור העמידים לעיניים של CARELINE וLIFE (שמיוצר גם הוא ע"י קרליין). המסירים הללו, שנקראים דו-פאזים ומכילים חלק כחול וחלק שקוף ושמנוני, נמכרים כמעט תמיד במבצעים שווים ומהווים פתרון כלכלי וטוב למי שאינה נוהגת להתאפר באופן קבוע. תוכלי לקרוא עליהם קצת יותר בהרחבה בפוסט הזה

למי שמתאפרת באופן קצת יותר קבוע, אני ממליצה להתפנק עם מסיר האיפור העמיד של קלרינס, המככב אצלי בחדר האמבטיה.
ההסרה איתו הרבה יותר מהירה, רק לעבור על העין והיא נותרת נקיה לחלוטין. הריח הרבה יותר נעים וגם התחושה הרבה פחות שמנונית מהחלופות הזולות יותר. מהיח"צ של קלרינס ידעו לספר לי  שמדובר בנוסחאות חדשות שיצרו בקלרינס עקב השיפור המתמיד בעמידות מוצרי האיפור שלנו, והנטיה של נשים לבחור באיפור עמיד גם ליום-יום. הפורמולה החדשה מכילה ורדים ודרדר כחול הידועים כמרככים ומרגיעים, תמצית קמומיל ואפילו פרו ויטמין B5 שתורם לטיפוח הריסים היות והוא בעל תכונה של בנייה מחדש.
המחיר אומנם לא זול- 150 ש"ח לפני מבצעים, אבל הוא בהחלט קניה מוצדקת למי שנזקקת למסיר איפור עמיד על בסיס יומי או למי שמאד רגישה לניחוחות.

אני התמכרתי.

איך אתן מסירות את האיפור שלכן? כמה פעמים בחודש האחרון נרדמתן בלי להסיר איפור כלל?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...