יום שני, 31 במרץ 2014

עדכוני מסקרות

בזמן האחרון אני מזגזגת בין שתי מסקרות, והאמת ששתיהן כל כך מוצלחות שהייתי חייבת לשתף ולהמליץ גם לכן
הראשונה היא מסקרה ותיקה למדי בשוק, מסקרת VAMP של PUPA האיטלקית
מדובר במסקרה שמגיעה גם בצבעים (בעבר רכשתי את הסגולה, עכשיו התחדשתי בשחורה, ושתיהן מעולות). יש לה מברשת בצורת שעון חול שנותנת נפח יפה לריסים מבלי להפוך אותם למקשה אחת, פורמולה שלא מקשה את הריסים, ורק בעמידות היא לא מקבלת 10 עגול- נכון שהיא לא מוגדרת כעמידה, אבל היא לא שרדה שנ"צ שישי כראוי והכהתה לי את העיגולים השחורים תחת העיניים. אבל כנראה  שא אחת לא מושלמת, אפילו אם היא איטלקיה.
במריחה אחת אני מקבלת גם אורך וגם נפח, שזה טוב למי שאין לה יותר מחמש דקות להקדיש לאיפור בבוקר.
וכדי שתוכלו לשפוט בעצמכן:


המסקרה השניה מתהדרת בשם ארוך במיוחד LASH ACCELERATOR ENDLESS של רימל לונדון, וכמו לאורך כל ההיסטוריה, הבריטים מוכיחים שהם טובים יותר :)
מודה, האריזה הניאונית לא לטעמי, וגם מברשת הסיליקון עם הזיזים הקצרים לא נראתה לי מבטיחה במיוחד במבט ראשון, אבל לא שופטים ספר על סמך הכריכה ומסקרה בלי לנסות...
המסקרה מבטיחה אורך אינסופי לריסים, ואכן מקיימת, ובמריחה שניה גם נותנת נפח מרשים וצבע שחור עז במיוחד
חשוב לא פחות הוא הערך המוסף- הProcapil grow-lash שמחזק ומשפר את הצמיחה הטבעית של הריסים
אז אני לא יודעת להעיד לגבי הצמיחה, אבל אני חושבת שלא נשר לי ריס מהרגע שהתחלתי להשתמש במסקרה אז זה בטח סימן טוב
מומלץ בחוםיום שני, 24 במרץ 2014

חובה בכל תיק- קרם לחות


אם יש מוצר שהוא באמת חובה לכל אשה ובכל גיל (מבחינתי צריך להתחיל כבר בגיל 14) זה קרם לחות. אורח החיים שלנו, האקלים, הזיהום בחוץ והמזגנים בפנים גובים מחיר כבד מעור הפנים שלנו, וקרם לחות הוא הדרך לצמצם נזקים.
לאחרונה ניסיתי כמה קרמים, והיום אני רוצה לשתף אתכן ברשמים משניים מהם:

נתחיל במועדף עלי: ג'ל הלחות החדש של חברת אהבה הישראלית.
בג'ל נתקלתי לראשונה בהשקת המוצר בקומה הרביעית, השקה מושקעת ומהנה כפי שרק אהבה וזאביק דרור יודעים ליצור. הערך המוסף בהשקות של אהבה הן הידע הרב שמועבר במצגת על נפלאות ים המלח ועל הצד היותר טכני של יצירת המוצרים באהבה.
מדובר בג'ל המכיל טכנולוגיית השהייה חדשנית MOISTURE SUSPENSION RE™ המאפשרת להביא וללכוד את מי ים המלח העשירים במינרלים (מסתבר שזה נקרא "מים קשורים" ושבזכות הקישור למינרלים הם מתאיידים לאט יותר ממים רגילים) בתוך שכבות העור העליונות.
הג'ל החדש מגיע עם תעודת הצלחה ממחקר קליני המעניק תוקף (אויש הצמרמורת מהזיכרונות משיעורי הסטטיסטיקה באונ') ליכולת הג'ל לאגור את הלחות בעור גם מיד לאחר המריחה וגם לאורך זמן- מסתבר שהתוצאות הוכיחו כי השימוש בג'ל מכפיל את יכולת העור לשמר את הלחות שבו.

אני מאד אוהבת מרקמי ג'ל שהם קלילים יותר, ופה נתקלתי בפעם הראשון בג'ל שהוא קליל ועשיר בו זמנית. המריחה נעימה, הריח סביר והעור אכן מרגיש מלוחח ונעים לאורך כל היום. המוצר מוגדר כמתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים, אבל אני חושבת שהוא מתאים בעיקר לגילאי 25-40.
המחיר- 220 ש"ח ל50 מ"ל, לפני הנחות.


וכמו יהודים טובים, מחברה ישראלית נעבור לחברה גרמנית- NIVEA והקרם החדש שהושק Q10 PLUS ANTI-WRINKLE ENERGISING DAY CREAM
הקרם הזה פונה אף הוא לעשור הרביעי (גילאי 30+) שכן הוא מיועד לנשים אשר פוגשות בהופעת סימני גיל ראשונים, שזו דרך נעימה לומר רפיון, יובש וקמטוטים. מסתבר שה-Q10 הוא אנזים שקיים באופן טבעי בעור ורמתו בעור מצטמצמת עם הגיל מה שמוביל להזדקנות העור.
הקרם מכיל נוסחה להמרצה וחידוש העור, המתבססת על ה-Q10 ועל קרטין ומפחיתה את סימני העייפות של העור, משהה את הופעת הקמטוטים ואף מכיל מקדם הגנה.
המרקם של הקרם מאד עשיר, ועם זאת לא כבד, ועדיין לטעמי הוא פחות אידיאלי לעור רגיל או מעורב ומתאים יותר לעור יבש.
הקרם עולה 210 ש"ח, גם כן ל50 מ"ל (שזה הסטנדרט) לפני הנחות כמובן


אירעה שגיאה בגאדג'ט זה
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...