יום חמישי, 27 בפברואר 2014

מאק בניחוח fashion week

לפני מספר שבועות הוזמנתי לאירוע הטרנדים לאביב-קיץ 2014 של חברת האיפור המקצועי MAC בהנחיית נטע סקאלי ומיקלה מגנאני, וזו הבשורה לעונה הקרובה:
בגדול יש ארבעה טרנדים שמככבים העונה, כאשר לכולם משותף קו רענן ומלא חיים, שונה לחלוטין מהטרנדי שאפיינו את החורף האחרון, האביב-קיץ הקרוב כולו בסימן של מינימלזם, טוהר ונונשלנטיות.

הטרנד הראשון זכה בשם DAY GLOW והוא תואר מאחורי הקלעים כ"נא, מחוספס ובריא". לא עוד מראה אנדרוגיני, הקיץ שלנו מאופיין בנשיות בריאה ומודרנית.

DAY-GLOW
החיות הטבעית של אביב-קיץ 14 היא מחווה ספורטיבית  לעבר אלמנטים כמו שמש, ים, חול,  רוח, אוויר, מים, כמו גם כמחווה לספורטאי הקיץ עצמם- הגולשים והסקייטרים והיא מתונה ומתוחכמת  יותר מאשר פשוט שיזוף להמונים. 
מבחינת האיפור לא מדובר בברונזרים פר סה אלא אלו יותר בשילוב שלהם עם סמקים עדינים בגווני אפרסק וורוד.

״לא משנה מה אתם עושים, העור העונה חייב להיות קייצי, מהמם וזוהר,״ אומר טום פישו על הטרנד. ״גימור לח הוא פשוט נשי יותר ממאט,״ מסכים טרי בארבר. ״אנו עושים שימוש בהארות ומוצרי קרם כדי לחקות את האופן בו האור נופל על עור צעיר ורענן.מה שמאפיין את ההופעה המחודשת הזו של הסומק וגורם לו להרגיש עכשווי זה שהוא קול במקום להוסיף לפנים נחמדות... הסומק העונה הוא ״יפה בצורה אורגנית״... זהו מראה איפור נונשלאנטי, רענן, לא-מאופר-מדי, שמחקה צללים אשר יצרה אורה של השמש על הפנים."הטרנד השני צבעוני יותר, ומבוסס על גווני הלילך והאפרסק כשהם מעורפלים  ומוצללים ואף מעט דהויים, ממש כתמונות האינסטגרם הכה פופולאריות. צבע שהוא מעט שקוף ומפה גם שם המראה- CC-THRU COLOR

CC-THRU COLOR


הבחירה בגוונים העדינים  יוצרת הצהרה מלאת רגש. נטילת הרעיון של ה-CC  הנוכח כל כך באיפור מודרני לרמה אחרת. הדרך הרלוונטית כעת ללבישת צבע הוא להתכוונן לאפקט העצמתי שיש לגוונים קרים וחמים על גווני העור. ההבנה כי עור הוא רב גוונים (לילך, אפרסק, צהוב, כחול וירוק נוכחים כמו ספקטרום גווני העור המפורשים של בייז׳ וגווני עור המבוססים על חום) האמנים מגדירים מחדש ומרחיבים את השיח לגבי טיבו של איפור ״טבעי״ ומרחיבים את הגבולות בשימוש בצבעים חזקים, אך כאלו הקשורים לטון העור.


״כל הגוונים שאני משתמשת בהם העונה הם כאלו הקשורים לגוון העור; המשחק הוא עם גוונים הקיימים באופן טבעי בתוך ועל העור,״ אומרת לוצ׳יה פירוני.

אחד הלוקים המוצלחים בעיניי מבחינת הסקין הוא הLIGHT FX שמבוסס על הארות לבנות ומחמיאות

LIGHT FX

בהמשך לזוהר הנראה כאילו מדובר באור ירח אשר בלט בעונה הקודמת, הגישה החדשה לאיפור מואר, היוצר רפלקציה של אור, מפיחה כוח חיים אופטימיסטי, לבן ומואר.

עם צחות דמוית זכוכית או אבן אופל, האפקטים החדשים הללו של תאורה מקרינים ספורטיביות אנרגטית, לחה, ההופכת אותם לחלק מהסיפור ה״בריא״ הנוכח כל כך העונה. " זו דרך להביט על האופן בו אור עובד על העור,״ מסביר טרי בארבר. ״שימוש בזיגוג לבן ואור על הנקודות הגבוהות בפנים יוצר קונטור מיידי ללחיים, מבלי להוסיף שום צבע,״ מוסיפה אלכס בוקס.

הבזקים של לבן, זהב, כסף, גליטר, שימר ומטאליות מדגישים את מה שואל גארלנד מכנה ״סופר סקין״. שפע מהם מוסיף מצב רוח אוונגרדי לאיפור.  ״לבן הוא צבע מפתח עבורי העונה, הוא טומן בחובו כזו רעננות ומבליט את תווי הפנים בעיקר על עור כהה מעט; זה יפה וטהור,״ מחזק בהתלהבות טום פישו. ״השתמשתי בלבן בכל תצוגה.״   האמת שכל הטרנדים לבישים להפתיע העונה, אך הלוק הרביעי הוא המועדף עלי כרגע. יש בו משהו אולטרא-נשי ופלרטטני שאני מאד אוהבת
THE NEW EYE DEALתשומת הלב סוף סוף חוזרת מהגבות לעיניים, אחרי יותר מדי עונות, לטעמי, שבהן תשומת הלב ניתנה לגבות ולעיצובן, נזכרו המאפרים שהרבה יותר כיף לשחק עם העיניים, והם מנסים להמציא מחדש את הגלגל, עם המוצרים המוכרים בשילוב נקודת מבט חדשה. האמת? נראה טוב

עפרון עיניים, איליינר וריסים אינם המצאה חדשה... אך זו בדיוק הנקודה. המאפרים שוקלים מחדש דגשים אלו באופן אשר איננו מרגיש מחויב לעבר. ״פרטים מסויימים הינם נצחיים וקיימים מעבר לטרנד - זהו הקנבס של העור, הביצוע ומצב הרוח .הקיים בשאר פרטי האיפור אשר גורם לזה להיות מודרני,״ מבהיר טרי בארבר.

מה הטרנד הכי מוצלח לדעתכן? מה תאמצו לחיי היום-יום?

יום רביעי, 19 בפברואר 2014

דבר אלי בראשי תיבות. סקירת BB וCC CREAM

פעם דברים היו פשוטים, במדף המייק אפים היה סוג אחד, אולי שניים (נוזלי ומוצק) והבחירה היתה קלה. היום מגוון האפשרויות ליצירת כיסוי ואחידות בעור הפנים הוא עצום: מייק אפ נוזלי, מייק אפ פודרה, מייק אפ במוס, מייק אפ מוצק, לחות עם גוון, BB CREAM ועכשיו גם CC CREAM
מבולבלות? בצדק! אבל בשביל זה אני כאן...

בתחתית, עם כיסוי קליל במיוחד נמצא הלחות עם גוון, מה שידוע יותר כ tinted moisturizer. קרם לחות, מעט צבע שמעניק כיסוי שקוף למדי ומאד קליל. אידיאלי לבנות טיפשעשרה שרוצות להרגיש שהן מתאפרות אבל לא באמת זקוקות לכיסוי ולא באמת זכו לברכת אמן (זו שמשלמת על המוצרים לרוב).

קצת מעל נמצא ה-BB עליו כבר כתבתי לא מעט לאחרונה. בזמן האחרון אני נתקלת בעיקר בBB עם תועלות נוספות, כמו למשל הBB של PUPA שמשלב בתוכו גם פריימר ונותן כיסוי לא רע בכלל, ועל הדרך גם לחות והגנה מפני השמש. 
שימו לב: שימוש בBB לא פותר ממריחת קרם הגנה, הכמות של BB שהאשה  הממוצעת מורחת על פניה מזערית ביחס לכמות קרם ההגנה שיש למרוח. אבל זה עדיף על כלום

השלב הבא הוא ה-CC. מוצר חדש יחסית בשוק. ה-CC משמעותו color correcting, הוא דומה למדי לBB לטעמי עם כי על פנוי הדגש פה על הוא האחדת עור הפנים.
המוצר הבולט ביותר בקטגוריה זו הוא הCC של CLINIQUE שלו 3 תועלות בולטות: הגנה מפני השמש, קרם לחות- ותיקון גוון עור ע"י חלקיקי אור קטנטנים המטפלים במגוון בעיות ומותירים עור אחיד וזוהר.
וכמובן בראש הרשימה- המייק אפים. לא משנה מה המרקם, אם הם מחילים מקדם הגנה או לא, המייק אפים לא צריכים לחוש מאיומים מחבריהם בעלי השמות המקוצרים. אומנם יש לי כמה BB בתיק המקצועי, עבור נערות צעירות או עבור גברים, אבל כמאפרת כלות, אין תחליף בעיניי למייק אפ: לא מבחינת השליטה ברמת הכיסוי, לא מבחינת מבחר הגוונים ולא מבחינת הגימור. בפוסט הבא מבטיחה לצרף גם המלצה על מייק אפ חדש שעשה עליה, בינתיים לכו תמרחו איזה CC :)

יום ראשון, 16 בפברואר 2014

MAC ONLINE

כל מכורת קניות, והאמת, גם כמעט כל חובבת, יודעת כמה כיף לרכוש ONLINE. זה לא רק הנוחות של הבית, החיסכון בפקקים, בעיות חניה ועצבים, ההימנעות ממוכרות מעצבנות, ניחוח זיעה בקיץ ומזג אוויר סוער בחורף. זה המבחר העצום, המחיר הנוח, המשלוח עד הבית (או סניף הדואר הקרוב) וההנאה שבפתיחת חבילה עטופה ומציאת המתנה המושלמת- בדיוק מה שרציתי- כל פעם מחדש.

במאק הבינו את זה גם, ומיהרו לפתוח חנות ישראלית ראשונה ברשת. החנות מעוצבת בסגנון המלווה את כל אתרי מאק, וגם מבחינת התייחסות החברה בארץ הם רואים בה סניף נוסף של הרשת לכל דבר. הבשורה הגדולה היא כמובן עבור תושבות הפריפריה, שכבר לא יאלצו לנסוע מרחקים כדי להתחדש במוצרי מאק האהובים עליהם.
הבשורה גדולה לא פחות עבור האספניות מבינינו, אלה שעטות על כל קולקציה מוגבלת, שכן הקולקציות יוצאו למכירה מוקדמת באתר, וכך הסיכויי להשיג את אותו סומק נחשק עולים משמעותית.

למי הבשורה קצת פחות רלוונטית? לקהל המקצועי שלא יהנה מהנחת המאפר שלו ברכישה באתר. מבאס, אני מודה.

אבל בואו נתמקד בחיובי: נכנסים לאתר, בוחרים את המוצרים, יש פירוט על כל מוצר, למה הוא משמש, מה בדיוק הגוון וכו', מוסיפים לסל הקניות, מזמינים ומקבלים את המוצרים (כרגע על כל קניה, בסיום תקופת ההרצה מעל 200 ש"ח, שזה סכום שמאד קל לעבור אותו...) עד הבית, עם שליח, תוך 72 שעות (5 ימי עסקים לגרות בקצוות הארץ)

אז כמובן שגם אני התנסתי ברכישה, התלבטתי שעות מול המסך, ובסוף החלטתי לקחת מוצרים בסיסיים, מהזן שמחמיאים כמעט לכולן, וכל אחת יכולה ליהנות מהן אצלה בתיק האישי, מתוך מחשבה שאני בטוח אעשה לכן חשק גם לקנות, אז לפחות שגם תקבלו המלצות.

המערכת באמת קלה ופשוטה, ונכון שהייתי שמחה לSWATCHES מדוייקים יותר, אבל ככה זה בכל הרשת, והתיאור המילולי מדוייק למדי, כך שהוא מכפר על העניין.
ואם אתן ממש לא מסתדרות? יש שירות לקוחות יעיל, מקסים ושירותי שישמח לסייע.


וכעבור מספר ימים שיחת טלפון מהשליח, ודפיקה בדלת, ו....
לפעמים האריזה עושה את כל ההבדל...

קניה נעימה

יום שלישי, 11 בפברואר 2014

הגרלת ה-1000: רוצה לזכות באיפור כלה במתנה?

מוזמנת לקחת חלק בהגרלה הסופר שווה בדף הפייסבוק שלנו ואולי לזכות באיפור כלה במתנה בשווי 1000 ש"ח!
הפרס כולל פגישת ניסיון, איפור באמצעות air brush וכמובן איפור ביום החתונה ע"י טל בן-ארי

איפור כלות באמצעות AIR BRUSH הוא הדבר הכי חם כיום בארץ, עם עמידות יוצאת דופן, גימור משגע ומראה שמצטלם טוב גם בוידאו וגם בסטילס, והכי חשוב- נראה טוב גם פנים מול פנים
אצלנו בסטודיו טל בן-ארי לאיפור ותסרוקות לכלות משתמשים במכשיר הair brush כבר חמש שנים, ומוציאים תחת ידינו אינספור כלות מאושרות הנהנות מעור קורן, זוהר ואחיד ומעמידות מעוררת קנאה.

הכלות שלנו יודעות שהן יהנו מאיפור עמיד, איכותי ומחמיא, כזה שמדגיש את היופי בהן מבלי להפוך אותן למישהי זרה.
היחס החם בסטודיו, האווירה הנעימה והרגועה והאיכפתיות מצד כל הצוות הופכים אותנו לבחירה המועדפת על כלות שמתחתנות באזור השרון.

רוצה לזכות באיפור כלות בשווי 1,000 שח במתנה? השתתפי בהגרלה ותוכלי לזכות!


בהצלחה
יום שני, 10 בפברואר 2014

חתום בנשיקה

כשזה נוגע לחגי האהבה, הלועזי והעברי כאחד, היחס של אנשים מתחלק לשניים: אלה ששונאים את החג, מתעלמים מקיומו ומלינים על המסחור שלו (ובצדק) ואלו שמסכימים בינם לבין עצמם שמדובר בחגיגה מטופשת, אבל לא מוותרים על הזדמנות לחגוג את האהבה והזוגיות הנהדרת שלהם, ומשתפים פעולה עם החג, כי מה רע בשוקולדים וארוחת ערב רומנטית?!

אם אתן שייכות לקבוצה השניה, ובעצם גם אם לקבוצה הראשונה, הפוסט הזה עבורכן, כי אני אומנם כותבת מהמחנה השני, אבל טיפים לשמירה על לחות השפתיים ועל מריחה נכונה של שפתון בטח לא יכולים להזיק גם בשאר השנה...

החורף מביא עימו, בין כל שאר הדברים, המון יובש לעור, לפנים ולשפתיים. באופן אירוני, התגובה הכה-טבעית שלנו ליובש בשפתיים- ללחלח אותן עם מעט רוק בעזרת הלשון- רק מחמירה את היובש, ואנו נאלצות לפנות למקורות חיצוניים.

אז נכון, הרשת מלאה בתרופות סבתא, החל מחמאה ומשחת שיניים, פרוסות מלפפון, דבש ואפילו שמן זית. אבל יעילים ככל שיהיו הפתרונות הללו, הם לא ממש נוחים לנשיאה בתיק, ואני מאמינה שרובכן, כמוני, מבלות את החורף עם שפתון לחות בתיק.

האופציה הזולה ביותר היא וזלין פשוט, כזה שעל התוית שלו כתוב שהוא יכול לשמש גם לשימון צירים ומשמש מושא לאינסוף בדיחות כלא. אבל אם אתן מעוניינות במשהו עם קצת יותר שיק (והיגיינה) הנה שני מוצרים, אחד ישן וותיק, ואחד בגרסא חדשה, שנמצאים אצלי בתיק בחודשים האחרונים וממלאים את תפקידם בהצלחה:

בגדול שוק שפתוני הלחות נשלט באופן כמעט בלתי מעורער ע"י שני המותגים הגדולים הללו, בליסטיקס ולובלו. נכון, יש גם שפתונים מוצלחים לחברות קטנות יותר, אבל אלה המותגים שמזוהים עם המוצר ברמה כזאת שלא פעם אני שומעת "יש לך בליסטיקס/לובלו?" כשהכוונה היא "יש לך שפתון לחות?".

הלובלו שמככב אצלי הוא הלובלו דובדבן, עם הריח המתקתק והגוון העדין שמלווה אותי עוד מגיל ההתבגרות ומשמש אותי נאמנה ליצירת הלוק של "אני? אני קמה ככה מהממת בבוקר עם שפתיים אדמדמות". התחושה השמנונית משהו די נעימה, השפתיים אכן מוגנות יותר, והחיסרון העיקרי הוא בפוטנציאל ההתמכרות. מזל שהוא לא יותר מדי יקר...


הבליסטיקס שלי הוא חדש ומדליק ומכיל מקדם הגנה וכדוריות קטנות ומדליקות עם אלוורה וחמאת שיאה. הריח מזכיר קצת משחת שיניים, וגם כאן התחושה היא שמנונית אך לא דביקה. מקדם ההגנה הופך אותו לאידיאלי לקיץ, והצבע הכחלחל של האריזה (על השפתיים הוא שקוף, אל דאגה) מבטיח שהפרינססה בת ה3.5 שאני מגדלת לא תחמוד אותו לעצמה...

ונעבור לנשיקות... האידיאל, למי שמתכוונת להתנשק (או לאכול), הוא לבחור בשפתון עמיד, אבל היצע הגוונים בשפתונים העמידים הוא לא כזה גדול, ולעיתים אין ברירה אלא להתפשר על העמידות לטובת הגוון המושלם. איך בכל זאת נשפר את עמידות השפתון?
ראשית, נעדיף שפתונים שהם פחות לחותיים. נכון, פחות נעים בשפתיים אבל הרבה יותר עמיד. ככלל, שפתונים בגימור מאט הם עמידים יותר.
שנית, נשתמש בתוחם בגוון השפתון על פני כל השפתיים, כשכבה ראשונה.
המהדרות יכולות גם לפדר מעט את השפתיים לאחר מריחת השפתון ואז למרוח פעם נוספת
אני באופן אישי מסתפקת בספיגת העודפים עם טישו ובהכנסת השפתון לתיק לצורך תיקונים.

ואם את בכלל יוצאת לחגוג ולא מתכננת להרוס את השפתון עם נשיקות ואוכל? אז את יכולה להתפרע גם עם גלוס.

הגלוס החדש של רימל APOCALIPS נהנה לא רק משם מדליק ומתוחכם אלא גם מגוון עז במיוחד וברק, ממש כמו לק. ובעצם, בחברה טוענים שהוא בכלל לא גלוס כי אם לק-שפתיים, וכי גם העמידות פה מפתיעה לטובה, יותר כמו לק מאשר כמו גלוס. 
והם צודקים, יש פה יצור כלאיים חדש, עמיד למדי, עם גוון עז במיוחד וללא תחושת דביקות המאפיינת גלוסים.
עבורי הגוון שקיבלתי, 501 STELLAR, מעט עז מדי, אבל עשר שנים פחות והייתי עפה עליו...

נשיקות וחג אהבה שמח!

יום חמישי, 6 בפברואר 2014

קולקציית איפור ושיער לכלות, סטודיו טל בן-ארי לשנת 2014

אני ממש שמחה (וגאה ונרגשת) לשתף אתכן בתמונות מתוך הפקת האיפור כלות ותסרוקות לכלות לשנת 2014 של הסטודיו. בהמשך אעלה גם פוסט מפורט על מאחורי הקלעים, אבל כרגע אני בעיקר רוצה לחלוק אתכן את ההשראה שלי לשנה הקרובה.

אתן כבר יודעות שאני דוגלת באיפור כלות על-זמני, בתסרוקות שהן בו בזמן אופנתיות וקלאסיות, ובלוק סופי שגם בעוד שלושים שנה כשתביטו בתמונות יראה טוב.
אני תמיד אמרתי שהדבר החשוב ביותר באיפור כלות הוא עור הפנים. אם העור לא נראה מושלם, האיפור לא יהיה מושלם. עור פנים מושלם הוא כזה שנראה טבעי ובכל זאת מסתיר את כל הפגמים הקטנים בעור. מהסיבה הזו אני כל כך אוהבת את הAIR BRUSH שמאפשר לי ליצור כיסוי קליל וזוהר ועדיין להסתיר פגמים ולעשות כמו פוטושופ לעור.
היתרון הגדול ביותר של איפור כלות בשיטה הזו, מעבר לעמידות כמובן, הוא העובדה שהאיפור נראה טוב פנים מול פנים ובתמונות כאחד. מצד אחד, מספיק קליל כדי שלא יהיה שפכטל על הפנים, ומנגד מספיק מכסה ומסתיר כדי שהכלה תצא מהממת בתמונות.

אני אתחיל בלוק שאני הכי אוהבת, יש, לטעמי, משהו חלומי ורומנטי במיוחד בתמונה. הלוק הזה מושפע מעט מסוף שנות החמישים ותחילת שנות השישים ומבריג'יט בארדו, וכמוהה הוא קליל וכיפי, ועם זאת עוצמתי ומהפנט.
בחרתי באיפור כלות עם נוכחות בעיניים, עם עור זוהר וקורן עם הברקות שנראות טבעיות ומחמיאות, ושפתיים נקיות יחסית כדי לא ליצור יותר מדי דרמה ומראה מעייף ומבגר. איפור העיניים מושך מיד את תשומת הלב אליהן, משווה להן הבעה עוצמתית ומכשפת. הגוונים הן שילובים של גווני בז', זהב, שמנת וחום כהה, עם נגיעות של שחור למראה עוצמתי יותר, ועם זאת לא עמוס. השפתיים בגוון אפרסקי חיוור, המתכתב עם גווני הצלליות בעיניים ועם ההסמקה העדינה בלחיים.
בשיער הלכתי על תסרוקת אסופה וגבוהה ועם זאת מרושלת מעט מה שהופך אותה לצעירה ומחמיאה יותר לטעמי. הפוני משני צידי הפנים נותן מסגרת מחמיאה ומתכתב אף הוא עם התקופה, בשעה שהקוקס המבולגן מעט מעניק נופך שובב למראה כולו.
איפור כלות ועיצוב שיער לכלות בשרון
איפור ושיער: טל בן-ארי, צלם: נתי הורטיג

הלוק השני טבעי וכפרי יותר, פונה לכלות שלא נוהגות להתאפר ביום יום, לא רוצות להרגיש מחופשות ביום החתונה, ומחפשות לוק טבעי ונקי, ועדיין זוהר ומחמיא. האיפור מתבסס על גוונים טבעיים של חום בהיר ואפרסקים ועל הדגשה עדינה של הנתונים הטבעיים. בשפתיים יש מעט צבע ורוד-אדמדם המדמה את גוון השפתיים הטבעי  לאחר סשן סוער של נשיקות ומשדר נעורים ואושר. 
השיער אסוף בצמת כתר מסביב לראש למראה כפרי-רומנטי שאידיאלי לחתונות שישי בצהריים או לחתונות שהן קצת שונות- חתונות בשטח, בחצר הבית... בשיער שילבתי סלסלי כסף, פרחים קטנים ולבנים שמשתלבים נהדר בתסרוקת ומוסיפים לה קסם.
שילוב של פרחים חיים בשיער הוא תוספת מעולה לכל תסרוקת ומבטיח שדרוג מיידי. כדי לשמור על הפרחים רעננים לאורך כל היום יש לבקש מחנות הפרחים להכינם למטרה זו, או לודא עם המסרקת שהיא יודעת כיצד לעשות זאת בעצמה.
אם כלה תסתפק בלהוסיף פרחים חיים לשיער מבלי לבצע את הצעדים ההכרחיים כדי להשאירם רעניים לאורך כל היום (אספקה שוטפת של מים לגבעול)  הפרחים ינבלו ואיתם גם הלוק הכללי.
תסרוקת כלה כפרית
איפור ושיער: טל בן-ארי, צלם: נתי הורטיג


הלוק השלישי נותן לנו טוויסט דרמטי עם קריצה לשנות העשרים הסוערות. זהו איפור שפונה לכלות שלא פוחדות מאור הזרקורים, שנמשכות למראה שהוא יותר וינטאג'י ודרמטי, ובה בעת נשאר צעיר וכלתי.
הדגש באיפור כלות זה הוא על השפתיים, אך גם העיניים מקבלות מקום של כבוד עם איפור מעושן עדין בגווני חום בהיר-בינוני. התיחום פנימי בלבד, ומאד עדין כדי שלא להעמיס על המראה או לגנוב את תשומת הלב מהשפתיים אשר מודגשות בגוון חום-בורדו-חצילי ומלא נוכחות ושיק.
עור הפנים נקי יחסית, עם רמז להסמקה אפרסקית בלחיים וקבות מסודרות אך טבעיות, בהתאם לרוח התקופה הנוכחית.
השיער אסוף בתסרוקת מרושלת, על זמנית, שמתכתבת הן עם האיפור המעט רטרו והן עם שמלות מודרניות, נשיות ונשפכות. מתקבלת מסגרת מחמיאה לפנים ותחושה של תסרוקת קלילה יחסית, המאזנת את הדרמטיות של איפור הכלות.

איפור כלות ותסרוקת כלה
איפור ושיער: טל בן-ארי, צלם: נתי הורטיג

הלוק הרביעי אף הוא נקי למדי, עם הברקות עדינות ברקות ובלחיים, מראה מעט שזוף שמחמיא מאד בחתונות אביב וסתיו ויוצר מראה של "הרגע חזרתי מחופשה בקאריביים". העיניים מודגשות בגווני חום קרים, תחומות בעדינות. השפתיים בורוד עדין, נשיות ועם זאת שקטות, מראה רגוע ובוגר יותר, לכלה שלא אוהבת יותר מדי איפור ורוצה להראות היא עצמה ביום טוב במיוחד.
השיער פזור, מתרכז על הצד בגל אחד גדול ומרשים, עם הרמה עדינה בצד שמאל שמושכת את תשומת הלב לפנים ומחמיאה לצורתן.
תסרוקות פזורות הן אידיאליות לחורף או לעונות המעבר, לכלות קיץ אני ממליצה לבחור בתסרוקת כלה אסופה; הלחות, החום והזיעה עלולים לפגוע בעמידות התסרוקת וחשוב מכך- בנוחיותה של הכלה.
לכלות שמתעקשות על תסרוקת פזורה לשלב הצילומים אני ממליצה לתאם עם המאפרת והמסרקת מפגש לאחר החופה לצורך שינוי התסרוקת ואיסופה, לנוחות מקסימלית ומראה מרשים גם בזמן הריקודים
איפור ושיער לכלות
איפור ושיער: טל בן-ארי, צלם: נתי הורטיג

הלוק החמישי מחזיר אותנו שוב אחורה בזמן, עם לוק שחוזר על עצמו בוריאציות  מעט שונות כמעט כל עשור. הוא כיכב כמעט ארבעה עשורים, החל משנות העשרים- השפתון האדום.
לכל אשה יש את הגוון האדום שיחמיא לה, זה שיגרום לעור שלה מיידית להראות צחור וקורן, לשיניים להראות לבנות יותר, ולה להראות זוהרת ומתוחכמת. 
המראה הזה, הקלאסי כל כך, של שפתון אדום ואייליינר שחור מקבל פה טוויסט קטן עם אייליינר עדין יחסית, ועם זאת בעל נוכחות, ועיניים נקיות למדי, ללא תיחום פנימי, עם עישון עדין במיוחד בגוונים טבעיים והדגשה חיצונית עדינה של הריסים התחתונים.
הפנים נותרות נקיות למדי, למעט הצללות עדינות שמדגישות את חיטובי הפנים על מנת לשמור על מראה מתוחכם ועל-זמני.
השיער אסוף בתסרוקת המשלבת צמות ואיסוף קלאסי ומתוחכם יותר ליצירת מראה שיקי ואורבני. התסרוקת שנראית נקיה יחסית מלפנים חושפת את מלוא הדרה במבט מאחור (תוכלו לראות זאת בפוסט מאחורי הקלעים) ומשתלבת מעולה עם שמלות כלה בעלות גב חשוף.
תסרוקת כלה אסופה
איפור ושיער: טל בן-ארי, צלם: נתי הורטיג

הלוק השישי והאחרון הוא רומנטי במיוחד, ויש בו, בעיניי, משהו אצילי מאד, מלכותי אפילו.
גם כאן מושם דגש רב על העיניים, עם מנעד גוונים שנע מבהיר לכהה, אשר יוצר אשליה של עיניים שקדיות ומאורכות. העיניים תחומות בשחור המדגיש את צורתן, הלחיים מפלרטטות עם גווני ורוד ואפרסק והשפתיים בורוד חיוור, עם רמז לברק עדין.
השיער חצי אסוף חצי משוחרר בצמת דג/חיטה משוחררת במיוחד המשתלבת בתוך התסרוקת ונותנת פרשנות שונה לתסרוקת כלה פזורה קלאסית. הנזר מוסיף לייחודה של התסרוקת ולמראה המלכותי הכללי ומהווה ניגוד משלים לאופיה המרדני של התסרוקת.
תסרוקת כלה פזורה
איפור ושיער: טל בן-ארי, צלם: נתי הורטיג
וקרדיטים כמובן:
צילום: נתי הורטיג
איפור ושיער: טל בן-ארי, סטודיו לאיפור ותסרוקות בשרון
תכשיטים: איה בן יעקב
שמלות כלה: עדה חפץ ואילונה כהן

יום שני, 3 בפברואר 2014

חורף בבורז'ואה

 אני אוהבת את החורף, ואני אוהבת סגול, ולמרות שאני די שונאת להצטלם שמחתי לקחת חלק במשחק הקטן של חברת האיפור הצרפתית בורז'ואה וליצור לוק חורפי משלי באמצעות הקולקציה החדשה.
הבעיה הראשונה- יום יפה בחוץ, ממש יפה, חולצה קצרה והכל, והלוק על כל סגלגליותו נראה אביבי ושמח ולא קודר וחורפי
הבעיה השניה- גם הלוק שהחברה עצמה יצרה לא נראה לי חורפי במיוחד, אולי יש פה איזו מחאה סמויה על ההתחממות הגלובאלית.
אחרי קריאת הטקסט המצורף למוצרים דברים מתחילים קצת להתבהר- המראה של BOURJOIS לחורף 2014 אומנם נקרא ARCTIC CHIC אבל אפילו הם אומרים שהם בעצם שוברים את הקרם עם גווני הסגול החמים.

Arctic Chic – מראה חורף 2014
בחורף 2014, Bourjois Paris שוברים את הקרח עם גווני סגול חמים לאיפור העיניים, השפתיים והציפורניים.
עיניים מעושנות בגווני סגול חמים בזכות הפלטה החדשה שהיא בעצם מארז של שלוש צלליות - ליצירת מראה מעושן. ורוד עם גימור פנינתי מעט, סגול-שזיף מעושן ויפה, וחום-חציל כהה למסגרת.
Smoky Eyes Trio
שלישיית צלליות בגוונים המשלימים אחד את השני למראה מעושן ודרמטי.  מרקם רך וקליל המאפשר מיזוג בין הגוונים עד לתוצאה הרצויה. ניתן להשתמש במברשת לחה.

שפתיים בסגול חזק, מלא נוכחות, צבע שמככב לא מעט העונה ובצדק. שפתון עשיר ומלא לחות, פיגמנט עז ומריחה קלה ונוחה. 

ROUGE EDITION
שפתון אשר 25% מהרכבו השפתון הם מעצימי ברק העוטפים את הגוונים ומעניקים לשפתיים כיסוי מבריק וזוהר. מועשר בתמצית פרח הסחלב למריחה אידיאלית ולנוחות יוצאת דופן. נוסחה העוטפת ומחליקה את השפתיים ומותירה אותן חלקות, לחות ומוגנות באופן מושלם. בקולקציה קיימים 18 גוונים אופנתיים ומרהיבים.

וסומק ורדרד, שעלי התקבל חיוור וחורפי, והוא אולי גולת הכותרת של הקולקציה שכן מדובר בסומק המתאים את עצמו לגוון העור ונותן לכל אחת גוון ייחודי לה. אם התלהבתן מהסומק, ובצדק, אני נאלצת לאכזבן שתאלצו לחכות בסבלנות שכן הוא עדיין לא בחנויות. אבל בהחלט יש למה לחכות...

   סומק Exlusif Blush
סומק שקוף במרקם קרם הנותן גוון ייחודי אידיאלי במגע עם העור. נוסחה שקופה המתאימה את עצמה לחומציות הטבעית של הלחיים ומעניקה לכל אחת את הגוון הייחודי רק לה, ורוד אפרסק ועד ורוד פירותי.  
מרקם נעים ועדין הנצמד לעור ומעניק לו מראה ייחודי וסקסי.

וזה הלוק שיצרתי בעזרת המוצרים, וכמובן הלוק המקורי:

כתמיד, כאשר הפוקוס הוא על השפתיים אני מעדיפה להשאיר את העיניים נקיות יחסית, ללא תיחומים ואייליינר שמכבידים על המראה. מה דעתכן?

אירעה שגיאה בגאדג'ט זה
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...